Medisch & Verpleegcentrum Het Dokhuis in Oude Pekela

Adres
Openingstijden
  • Maandag van 07:00 t/m 21:30 uur
  • Dinsdag van 07:00 t/m 20:00 uur
  • Woensdag van 07:00 t/m 20:00 uur
  • Donderdag van 07:00 t/m 20:30 uur
  • Vrijdag van 07:00 t/m 18:30 uur

In Oude Pekela zijn wij gevestigd in Het Dokhuis, hier hebben wij 7 behandelkamers en een ruime oefenzaal in gebruik. Loop bij binnenkomst in Het Dokhuis rechtdoor naar de centrale trap, u ziet ons dan aan de rechterkant. 

Bent u niet in staat om bij ons te komen? Op basis van een verwijzing van uw arts of specialist behandelen wij ook aan huis. Ook voor kinderen tot een leeftijd van 2 jaar is het gebruikelijk om deze in de eigen omgeving, thuis, te behandelen. 

Kinderfysiotherapie kan ook worden gepland op de scholen in de gemeente Pekela, vraag onze kinderfysiotherapeute of praktijkassistentes naar de mogelijkheden. 

Afspraak maken?

Direct zelf contact opnemen kan op 0597-612400. Liever dat wij contact opnemen? Laat via de knop hieronder de contactgegevens achter en wij doen de rest. 

 
Locatie Oude Pekela
bijv. Henk Smit
bijv. 0597 - 612 400
Waar wil je voor terug gebeld worden?
bijv. Henk Smit
bijv. info@fyzigo.nl
Waar wil je voor terug gemailed worden?